Telif Hakkı

SESRIC’in web sitesinde sunulan materyallerin kullanımı için aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş oluyorsunuz. SESRIC web sitesine erişiminiz halinde; bu hüküm ve koşullara uymayı kabul etmiş olmanız anlamına gelmektedir.

SESRIC web sitesinde sunulan materyallerde telif hakkını savunmaktadır. SESRIC web sitesindeki içerikleri kopyalama, indirme ve web sitesinde SESRIC’e ait olan bilgileri bastırmayı aşağıdaki koşullar altında izin vermektedir:

Kendi web sitenizde kullanmak istediğiniz içerikleri kopyalayıp kullanmak yerine SESRIC’in kendi web sitesine yönlendirebilirsiniz.
SESRIC, web sitesinde bulunan materyallere bağlantı vermeyi izin verir ancak yanıltıcı bir şekilde olmaması şartıyla. Bağlantı vermeden önce lütfen oicankara@sesric.org adresine bilgi vermeniz rica edilir.
SESRIC, web sitesinde bulunan materyallerin kişisel ve ticari olmayan amaçlarla yapılması koşuluyla izin verir.
SESRIC web sitesinde bulunan materyalleri değiştiremezsiniz.
Aşağıdaki telif hakkı bilgisi her dokümanda bulunması gerekir:
"© Copyright 2010 SESRIC. Bütün haklar saklıdır. Bu web sitesindeki SESRIC materyalleri uluslararası antlaşmaların telif hakları kanunları tarafından korunmaktadır. Tüm kullanım telif ve kullanım hakları http:/www.sesric.org sayfasındadır.”
Bu web sitesinde sunulan materyalleri, SESRIC ismi ve logosu dahil, yasa dışı amaçlar için veya hukuka aykırı, taciz, iftira, başkalarının gizlilik hakkını çiğnemek, tehdit edici, zararlı, kaba, müstehcen, dolambaçlı, uygunsuz ya da başka sakıncalı, ya da fikir mülkiyet haklarını veya başka diğer hakları ihlal etme amaçlı kullanamazsınız.

Bu web sitesinde bulunan herhangi materyalleri önemsiz elektronik posta, spam, zincirleme mektup olarak kullanamazsınız.

SESRIC web sitesi materyallerinin ve ekran resimlerinin ticari kullanımı

SESRIC tarafından yazılı izin olmadan, SESRIC materyalleri çoğaltılamaz, kopyalanamaz veya ticari amaçlı dağıltılamaz. Bu web sitesinin bazı kısımlarını kopyalamak için oicankara@sesric.org adresine elektronik posta ile başvurmanız ve aşağıdaki bilgileri iletmeniz gerekiyor:

SESRIC web sitesinden kullanmak istediğiniz materyalleri belirtiniz;
Nerede ve nasıl kullanacaksınız;
Nerede ve nasıl bir şekilde kopyalar dağıtılacak;
Kaç tane kopya üretilip, dağıtılacak;
Ne zaman yayımlanacaklar;
SESRIC materyalleri ile birlikte ilişkili olacak hangi materyaller sunulacak;
Adınızı, ünvanınız, organizasyon, adres, e-posta adresi ve telefon numarası.

SESRIC, talebinizi değerlendirecek ve mümkün olduğunca kısa sürede size geri dönecektir.

SESRIC, kopyalanması, dağıtılması, yayınlanması veya telif hakkına sahip olduğu materyallerin, yazı ve fotoğraf dâhil, izin vermeyi reddedebilir.

Daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

http://www.sesric.org/copyright.php (İngilizce)